Obszary praktyki

o Kancelarii

Kancelaria działa na rynku usług prawnych od kilkunastu lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie setek klientów, m.in firm z branży IT, budowlanej i usługowej. Kancelaria wyspecjalizowała się w obsłudze prawnej z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego i gospodarczego.

    Czym się zajmujemy?

Kancelaria zakończyła sukcesem liczne spory, w tym dotyczące rozliczeń inwestycji oraz roszczeń związanych z wypadkami. Doradzaliśmy przy zawarciu i wykonaniu setek umów, w tym umów dotyczących nowych technologii i nowych mediów. Negocjowaliśmy setki kontraktów, również z kontrahentami zagranicznymi. Uczestniczyliśmy jako doradcy w wielu przedsięwzięciach inwestycyjnych, w tym dotyczących umów o projektowanie i wykonanie dzieła, międzynarodową dystrybucję i sprzedaż usług. 

    Społeczność

Jesteśmy zaangażowani w wiele projektów społecznych. Wspieramy organizacje pożytku publicznego oraz angażujemy się w projekty edukacyjne. Wierzymy, że biznes odpowiedzialny społecznie jest elementem zrównoważonego rozwoju i podstawą rozwoju społeczności lokalnej.

Wspieramy posiadaczy Karty Dużej Rodziny oferując upust na porady prawne i reprezentację w sprawach sądowych. Zadzwoń do nas aby dowiedzieć się o szczegóły.

Nieodpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z adopcją zwierząt ze schronisk na terenie Trójmiasta.

    Alianse

 centrum_mediacji_ang.gif    
   


  
 Publikacje 

"W sprawach administracyjnych obowiązują określone zasady" Źródło: Rzeczpospolita z dnia 15.11.2017 r.

"Na zleceniu będzie można pracować tylko przez określony czas" ŹródłoRzeczpospolita z dnia 02.12.2016 r.

"Nowe procedury przy zatrudnieniu pracownika zza wschodniej granicy" ŹródłoRzeczpospolita z dnia 27.07.2016 r.

"Zatrudnienie musi poprzedzić oświadczenie" Źródło: Rzeczpospolita z dnia 13.05.2016 r.

 
Google+